המלצות

עופרי אני רוצה להודות לך על המקצועיות, ההקשבה והסבלנות. גם כשהצעת הצעות, לקחת צעד אחורה ונתת לנו להגיע להחלטה הכי טובה עבורינו. הדירה נמכרה במהירות והיה לנו העונג לעבוד איתך, תודה רבה.
על ידי שרה כרמלי
עופרי היקר , אין מספיק מילים בפי להודות לך על האדיבות, היושרה והאכפתיות בתהליך מכירת בית חמתי. תודה רבה והמשך עשייה מרובה .
על ידי אביגיל ויסוצקי
לעופרי וערן, ברצוני להודות לכם על השלמת מכירת הדירה בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצוני. גם בתקופה לא קלה וקצרה של חופשות וחגי תשרי, הצלחתם להביא לסגירת העסקה בזמן פנומנאלי ואפשרתם לי להגיע למטרה מעבר לציפיותיי. ממליץ בכל לב לכל בעל נכס להיעזר בשירותיכם המקצועיים והאדיבים. מאחל לכם הצלחה בהמשך.
על ידי מאיר קולניק
צוות מקצועי מאוד. ממליצים בחום! ערן שעבדנו מולו איש מקצועי אדיב זמין בכל שעה. הכי חשוב נחושים להשיג את התמורה הטובה ביותר.
על ידי ליאור ביטון
פגשתי הרבה מתווכים בחיים, בכזה כמו עופרי לא נתקלתי. עופרי הוא אדם כנה, אמין, ישיר, בלי דיבורים מיותרים עשה את עבודתו בצורה יוצאת דופן. כל שיחה איתו הייתה עניינית וברורה, עזר לנו המון. בהחלט ממליצה עליו. עופרי תמשיך לתת שירות מעולה לאנשים. תודה לך
על ידי סבטה גיל
נעזרנו בערן לסגירת עסקת רכישה - זכינו לזמינות מלאה ומקצוענות! ליווי צמוד שהוביל לסגירת עסקה מהירה ביותר. מומלץ!
על ידי שי ברקוביץ
לעופרי היקר, תודה על מכירת הנכס, הזמינות והעשייה המצוינת. קיבלנו שירות מקצועי ואדיב. לגמרי נחזור בהמשך ונמליץ עלייך!
על ידי אילנה כץ
שירות אמין ומקצועי, זמינות ואדיבות ראויה לציון.
על ידי גיל דוידי
מקצועיים ורציניים מאוד. עשו עבודה טובה מאוד. מרגע שחתמנו איתם בלעדיות הם התחילו לעבוד בשיא המרץ ותוך שבוע כבר היו קונים מתאימים. הדרך לחתימה לא היתה פשוטה אבל תוך חודש כבר היינו עם חוזה מכירה במחיר שרצינו.
על ידי יעל אלקיים מיארה
שירות מקצועי אדיב ויעיל. עופרי עדכן אותי באופן רצוף, המליץ על שוכרים מתאימים וליווה אותנו לכל אורך התהליך עד חתימת החוזה. מצויין!
על ידי עדי חסקלוביץ
תיווך מקצועי ביותר! ערן היה זמין ונגיש להראות את הדירה בכל נקודת זמן. תמחר את הדירה במחיר הנכון ועם שיווק מדויק ומקצועי הדירה נמכרה במחיר המבוקש תוך חודשיים. ממליץ בחום!
על ידי איתמר בן הרוש
מומלץ בחום, ההתנהלות הייתה בנעימות, כנות ואכפתיות. והמאמצים היו רבים ומגוונים עד לתוצאה הטובה! תיווך שחסך לנו התעסקות וכאבי ראש 😊 תודה רבה ה' יצליח דרככם!
על ידי שירה עם שלם
ערן הוא אדם מקסים, קל לעבוד איתו ואמין. לא הסכמתי להתפשר, והוא זרם באופטימיות והשיג תוצאות. מתווך מקצועי וגם בן אדם. שירות מעולה, מומלץ בחום!
על ידי הדר לוי
ערן ליברמן ליווה אותנו בהשכרת דירה בנווה שאנן. בזכות אישיותו הנעימה ומקצועיותו, חזרנו אליו שוב לסיוע במכירת הדירה. אנו ממליצות בחום על תיווך VIP בחיפה.
על ידי מינה נירנברג
אנו ממליצים מאוד על קבוצת VIP בחיפה. מתווכים מקצוענים, שירותיים, אדיבים, אנושיים, הוגנים וזמינים בכל שאלה ונתנו לנו ליווי צמוד ומדהים. שמחנו מאוד שבחרנו בהם ואנחנו ממליצים עליהם בחום.
על ידי אבירם פאור
מקצוענים! התנהלנו מול עופרי , עשה את עבודתו בצורה מצויינת, עזר לנו המון. ממליצה בחום לכל מי שצריך עזרה במציאת בית ❤️
על ידי סבטלנה
צוות מקצועי מאוד. ערן עזר לנו במציאת דירה לפי הקריטריונים שחיפשנו. עזר וליווה במקצועיות את כל התהליך מתחילתו ועד סופו ודאג לכל הפרטים הקטנים והגדולים. ממליצים בחום על צוות VIP.
על ידי ענבל ציצלסקי

השוואת דירות

להשוות